pozwolenie na budowe wroclaw
pozwolenie na budowe wroclaw

ZAAY jest pracownią projektowania architektonicznego z wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem.

Zespó pracowni projektowej ZAAY zdobył bogate doświadczenie w prowadzeniu projektów wielobranżowych dla klientów prywatnych i instytucjonalnych. Międzynarodowa praktyka oraz praca ze standardami jakości ISO gwarantuje profesjonalną obsługę klientów oraz wysoką jakość dokumentacji projektowej.

 

 

ZAAY -pracownia projektowania architektonicznego to:

 

        Międzynarodowe doświadczenie w pracy dla wymagających klientów

        Wysoki standard dokumentacji projektowej

        Profesionalne podejscie do kazdego klienta

        Obsługa klientów zagranicznych w języku angielskim na najwyższym poziomie

        Projektowanie architektury funkcjonalnej, ekonomicznej i estetycznej

        Współpraca ze specjalistami wysokiej klasy.

        Międzynarodowe uprawnienia architektoniczno-budowlane RIAI

 

Projektanci pracowni projektowej ZAAY stawiają na współczesną architekturę o wysokich walorach funkcjonalnych, ekonomicznychi estetycznych.

Zespół ZAAY posiada bogate doświadczenie międzynarodowe w projektowaniu architektonicznym i wilelobranżowym. W skład zespołu wchodzą absolwenci polskich uczelni technicznych i artystycznych, połączenie to jest najlepszym odwzwierciedleniem złożoności zagadnień w projektowaniu architektonicznym a także gwarantuje sprawne ich rozwiązanie.

Do projektowania ZAAY podchodzi kompleksowo, łącząc projekty branżowe, projekty wnętrz, elementy wyposażenia, zachowując spójność rozwiązań różnych dziedzin.

Indywidualne projekty powstające w pracowni opracowywane są w zgodzie z nasłonecznieniem i ukształtowaniem terenu a zastosowane rozwiązania dają wymierne korzyści termodynamiczne i ekonomiczne w użytkowaniu obiektu. Projektanci ZAAY stawiają na współczesną architekturę o wysokich walorach funkcjonalnych, ekonomicznych i estetycznych.

 

Klienci ZAAY chwalą sobie dobry kontakt z pracownią, sprawną wymianę informacji drogą elektroniczną, terminowość i przede wszystkim wysoką jakość dokumentacji projektowej.